Про нас

Фірма «Грищенко та Партнери АйПі» є однією з провідних юридичних фірм в Україні, яка має практичний досвід у сфері інтелектуальної власності та працює на ринку України з 1992 року, до 2016 року як патентний відділ юридичної і патентної фірми «Грищенко та Партнери» (www.gp.ua). Ми знаходимося в самому серці столиці України – місті Києві.

У співпраці з материнською фірмою «Грищенко та Партнери», команда досвідчених патентних повірених, спеціалістів в сфері ІВ та юристів надає повний спектр послуг з питань, пов’язаних з охороною та захистом прав інтелектуальної власності (ІВ), від розробляння стратегії одержання державної охорони прав на об’єкти права ІВ до підтримання їх чинності, включаючи врегулювання спорів, внесення об’єктів права ІВ до Митного реєстру та судові спори, пов'язані із захистом прав ІВ.

Грищенко та Партнери АйПі – це невелика вузькоспеціалізована юридична фірма. До кожного запиту клієнта ми ставимося з особливою ретельністю та індивідуальним професійним підходом. Ми завжди зосереджені на досягненні кращого рішення для задоволення потреб клієнта, заощаджуючи його час та кошти ще на етапі створення об'єкта права ІВ або вже при управлінні ним чи відстоюванні прав у разі їх порушення.

 

Особлива шана нашій співзасновниці Майї Миколаївні Льговій

Ми дуже вдячні нашому вчителеві, високопрофесійному фахівцю з інтелектуальної власності та доброму другу Майї Миколаївній Льговій, яка пішла з життя в 2016 році, за її вагомий внесок у створення та розвиток фірми. Майя Миколаївна приєдналася до фірми «Грищенко та Партнери» у 1992 році та провела тут останні двадцять чотири роки свого життя як патентний повірений і наш наставник, вкладаючи свою енергію задля досягнення успіху фірми і навчання своїх співробітників та роблячи особистий внесок у розвиток системи інтелектуальної власності України. В останній рік свого життя за особисті заслуги в державному, соціально-економічному, науково-технічному, освітньому та культурному розвитку України Майю Миколаївну було нагороджено найвищою державною нагородою – Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за вагомі трудові досягнення та високий професіоналізм.