Про нас

Основні етапи розвитку фірми

  • Липень 1992 р. - листопад 2015 р. – окремий департамент інтелектуальної власності у складі юридичної фірми «Грищенко та Партнери»
  • Грудень 2015 року – створення на базі департаменту інтелектуальної власності окремої фірми – Бюро інтелектуальної власності «Грищенко та Партнери АйПі»
  • Грудень 2022 року – зміна найменування фірми на Бюро інтелектуальної власності «GPIP Partners» (українською – «ДЖІПІАЙПІ Партнерс»)

Діяльність фірми розпочалася ще у 1992 році, через рік після проголошення незалежності України.

У той час система інтелектуальної власності України тільки формувалася, і наша фірма стояла біля її витоків та розвивалася разом з нею. Наші засновники проходили стажування та спеціалізоване навчання в іноземних юридичних фірмах, щоб принести в Україну найкращий іноземний досвід управління юридичною фірмою у сфері інтелектуальної власності. Наша фірма (на той час «Грищенко, Паліашвілі та Партнери») була першою юридичною фірмою незалежної України, яка взяла участь у щорічній конференції INTA, що відбулась в Сіетлі (штат Вашингтон), США, у 1994 році. Тоді фірму представляла наш покійний партнер та засновниця департаменту Майя Льгова.

З того часу ми набули значного досвіду ведення справ у сфері інтелектуальної власності та опанували тонкощі цієї професії. З початком роботи департаменту інтелектуальної власності ми встановили добрі стосунки з нашими першими іноземними клієнтами, які шукали надійного партнера в Україні. Багато з цих клієнтів продовжують співпрацювати з нами дотепер і рекомендують нас своїм колегам.

 

Наші почесні засновники

 

Майя Льгова

Однією з перших патентних повірених, яка зробила вагомий внесок у створення та розвиток нашої фірми, була Майя Миколаївна Льгова – член першої групи патентних повірених, атестованих в Україні в 1994 році (реєстр. № 12). Майя Миколаївна була професіоналом високого рівня у сфері інтелектуальної власності, талановитим викладачем і добрим другом. Майя Миколаївна приєдналася до фірми «Грищенко та Партнери» як партнер у 1992 році і провела в ній 24 роки свого життя як патентний повірений, досвідчений професіонал, вчитель і наставник.

Крім того, що Майя Миколаївна присвячувала весь свій час та енергію щоденній роботі нашої фірми, вона зробила особистий внесок у розвиток української системи інтелектуальної власності. За значні особисті заслуги у державному будівництві, соціально-економічному, науково-технічному, освітньо-культурному розвитку України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм в останній рік життя Майя Миколаївна була нагороджена найвищою державною нагородою – орденом княгині Ольги III ступеня. Вона пішла з життя у 2016 році, невдовзі після святкування свого 80-річчя.

 

 

НАША ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ – ЛЮДИ

НАША ГОЛОВНА ПЕРЕВАГА –ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД З 1992 РОКУ

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ – КОМАНДНА РОБОТА, ГНУЧКІСТЬ У ЦІНОУТВОРЕННІ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ